Minik Kalpler Serisi (2 Ciltli Kitap)
Minik Kalpler Serisi (2 Ciltli Kitap)

Minik Kalpler Serisi (2 Ciltli Kitap)

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺65,00
İndirimli : ₺59,90

  • Yazar: Hekimoğlu İsmail- Nur Kutlu
  • Sayfa Sayısı: 144-253

RABBİMİN 99 İSMİ

Kitabın ilk basımı "Biricik Rabbim Ne Güzel İsimlerin" ismiyle yayımlanmıştır.
 
Allah, “Gizli bir hazineydim, bilinmek istedim.” buyuruyor. Bizden, O’nu tanımamızı ve bilmemizi istiyor. Peki, nasıl tanıyacağız? Elbette O’nun güzel isimlerini ve bunların anlamlarını öğrenerek! Peygamber Efendimiz, “Allah Teâlâ Hazretlerinin doksan dokuz ismi vardır, yüzden bir eksik. O, tektir, teki sever. Kim bu isimleri ezberlerse cennete girer. Onlar şunlardır...” buyuruyor. Sonra da bu kitapta anlatılan 99 Esmaü'l Hüsna’yı sayıyor. Esma’ül Hüsna, “en güzel isimler” anlamına geliyor. Var mısınız Rabbimizi bu güzel isimleriyle tanımaya ve O’nu daha çok sevmeye?

Esin, Tekin ve Metin… Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (sav) güzel davranışlarını uygulamaya çalışan üç arkadaş… Bunun için bir kulüp bile kurdular! “Güzel Davrananlar Kulübü” üyeleri olarak oyuncakçı Hasan Bey’in yardımıyla Peygamberimizin sünnetlerini öğreniyor ve arkadaşlarına öğretiyorlar.

İLK ÖĞRETMENİM PEYGAMBERİM

“İlk Öğretmenim Peygamberim” kitabıyla çocuklar, bize hakikat konusunda ışık olan Peygamberimizin güzel davranışlarını öğrenecek, onun davranışlarının rehberliğinde daha iyi bir insan olmaya doğru adım atmış olacaklar. Keyifli hikâyeleri minikler ebeveynlerinden dinleyebilir, altı yaş üstü çocuklar ise rahatlıkla okuyabilir, sanat etkinliklerini uygulayabilirler. 

Benzer Ürünler