3-7 Yaş Ramazan Seti
3-7 Yaş Ramazan Seti
3-7 Yaş Ramazan Seti
3-7 Yaş Ramazan Seti
3-7 Yaş Ramazan Seti
3-7 Yaş Ramazan Seti
3-7 Yaş Ramazan Seti
3-7 Yaş Ramazan Seti

3-7 Yaş Ramazan Seti

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺400,00
İndirimli : ₺299,90

Yazar: Esra Korkmaz-Merve Gülcemal

Sayfa Sayısı: 36-36-36

RAMAZAN VE ÇOCUK

Biz büyükler Ramazan ayını büyük bir coşkuyla karşılarız. Çünkü biliriz ki mübarek Ramazan ayı Müslümanlara rahmet ve mağfiret getirir.
Peki ya çocuklar? 
Çocuklar için "Ramazan" ne ifade ediyor? 
“Oruç tutmak” ne demektir?

PEYGAMBER VE ÇOCUK

 

 

Bizler ve çocuklarımız Peygamber Efendimiz’i(sav) göremedik, O’nun döneminde yaşayamadık. Ama hep O’nu daha yakından tanımak ve O’nun gibi yaşamak istedik. 
Peygamber Efendimiz(sav) gibi yaşayabilmek ve O’nun sünnetleriyle hareket etmek için de bu kitapta buluştuk…

Bizi görmediği hâlde bizleri çok seven Peygamberimiz'i(sav), kendi küçük ama yüreği kocaman miniklerimize de tanıtmak ve sevdirmek istedik…
 Bu kitap, çocukların Peygamberimiz'le(sav) ilgili sordukları sorulara eğlenceli etkinliklerle cevap veriyor. Samimi anlatımı, gerçekçi çizimleri ve öğretici etkinlikleriyle çocukların Peygamberimiz'i(sav) daha yakından tanımasına yardımcı oluyor...

 

KALBİMİN SÜS ORUÇ

Oruç tutmak, çocuklarımız için, doğasında otokontrol, iradeli davranabilme, vicdan, empati ve şükür gibi bir çok armağanı taşır. Ve çocuklarımız Ramazan ayının özel manevi ikliminde oruç konusu üzerine düşündükçe, bu özel armağanlar bir bir tohumlar olarak düşer yavrularımızın yüreğine... Anne babalar olarak, çocuklarınızla birlikte okuduğunuz, düşündüğünüz Merve Hanım’ın bu özel kitabının yavrularınızın yaşamlarının inanç boyutuna dair duygu, düşünce ve olumlu davranışlar geliştirmelerinde güzel bir vesile olacağına gönülden inanıyorum.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR